Forum garstki fanów Gwiezdnych Wojen

GRA FABULARNA W REALIACH GWIEZDNYCH WOJEN


#1 2009-06-16 22:16:10

ptaszynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Chwała Poranka

Witam w moim profilu

Tytułem wstępu: informacje o rasie

http://secorsha.w.interii.pl/rishi.JPG

Imię: Chwała Poranka (po przetłumaczeniu na wspólny. W Rishianskim żaden humanoid nie byłby w stanie tego wymówić)
Nazwisko: brak (choć czasem przedstawia się różnymi nazwiskami. Raz nawet przedstawiła się jako Skywalker. Żeby było ¶miesznie!)
Rasa: rishi
Płeć: samiczka oczywi¶cie
Wzrost: 144cm (w pozycji pionowej)
Waga: 20 kg
Wiek: młody, a nawet bardzo. Ptasia nastolatka. W przeliczeniu na wiek ludzki jakie¶ 15-16. W latach standartowych najwyżej 5
Chwała Poranka o ustroju w którym żyjemy: Imperium jest bardzo dziwne. Najpierw przez 3 czy 4 lata toczy walkę samo ze sob±, żeby móc sobie na koniec zmienić nazwę... Chwała Poranka nie czuje się emocjonalnie i politycznie zwi±zan± z Imperium, ale... z republik± tez się nie czuła. Jest wierna osobom, nie ideom.
Charakter: jak to młodzik, wesoła, otwarta, rozrywkowa. Bardzo lubi poznawać nowie, ciekawe istoty, zwłaszcza obcych ras, bo ludzie s± nudni.
Czemu opu¶ciła planetę: bo miała takie widzimisię. Po prostu – chciała, to poleciała. Proste, nie?
Historia: Wykluła się, wychowała i jest.
Strona Mocy: gdzie strona tam żona (albo maż). Mocy nie wykryto.
Wygl±d: upierzenie białoszare. Jeszcze się dobrze nie wybarwiła, bo jest młoda.
Języku: ojczysty, wspólny (poziom bardzo dobry!)
Uwaga: jak się na Ciebie wkurzy, to może Ci nasrać na głowę!

To samo IP z Secorsh±, bo to mój brat. Zaprosił mnie tu.


I na koniec głowka Chwały Poranka, oczywiscie rysował Secorsha:

http://secorsha.w.interii.pl/ptaszka.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.zetorproxima.pun.pl www.quovadis.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.cinemacity.pun.pl