Forum garstki fanów Gwiezdnych Wojen

GRA FABULARNA W REALIACH GWIEZDNYCH WOJEN


#1 2009-06-16 00:04:33

Zane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 52
Punktów :   

Warrq Reulai

Warrq Reulai


http://i43.tinypic.com/ev8fbr.jpg


"- I czemuż cię to przeraża? Jednak człowieka dola jest jako tego drzewa.
Im bardziej gamie się ku górze i ku jasności, tem gwałtowniej zapuszczają się jego korzenie w ziemię, w dół, w ciemnię, w głąb, w zło!" Fryderyk Nietzsche "Tako rzecze Zaratustra"



Warrq Reulai

-Czym ja jestem?
Wypowiedział na głos
W pustkę pokoju
Nie jęczał, nie wzdychał
Umilkł i czekał

Cisza nie odpowiada
To oddech ją zagłusza
Przed oczami jego ofiary
Cierpiące katusze

Za plecami ma
Przyszłych oprawców
Co ze śmierci wiatrem
Łapczywie żądają odpowiedzi
Czy zostaje tutaj rozpaczać
Czy z nimi życiem się podzieli

Na ucieczkę w przód zbyt dumny
Na walkę zza pleców zbyt kaleki
Upadkiem się podparł
I brnie dalej w górę

Bo tak to życia wola!
To pulsuje krew w żyłach!
To siła! To siła!
Wstawać pozwala!

On ograniczeń szuka
By je przeskakiwać
Rozterki kwituje
Ironicznym uśmiechem
Nimi się żywi
Rozwiązaniem ich się bawi

To jego droga
Młoda, czysta i lepsza
Nie kodeksem prowadzony
Ale chęcią przeżycia.



- A tak pamiętam go... - wysyczał imperialny urzędnik w stronę holokronu i spojrzał w jedno z okien Pałacu Coruscant. Ten zielonkawy Nazzar przysporzył mu ostatnio sporo problemów- jeśli takie mógłby posiadać sługa samego Imperator. Tak znienawidzona inność, która zagnieździła się w tym przedstawicielu innej rasy, ten zielony... Tak był dosyć pokaźnego wzrostu i... Tak był niezdecydowany. Ortodoksja jest typowa dla Sithów i Jedi, a ten Jedi odstał od reguły. Inaczej uczono go na szybkim kursie wiedzy o Jedi...Okręcił się na fotelu i spojrzał w oczy posłańcowi. - Niech go odszukają i zabiją na miejscu, odejdź- powiedziała umundurowana postać i ponownie zwróciła się w stronę okna... Drzwi zamknęły się z cichym sykiem. Imperialny został sam. Znów na myśl przyszedł mu ten Nazzar. Musiał coś zrobić, to wymykało mu się spod kontroli. Wyciągnął z szufladki dyski z danymi byłych zabójców. Włożył go do czytnika i wygodnie rozparł się w fotelu oczekując na załadowanie się danych...

Baza danych:
Imię: Warrq
Nazwisko: Reulai
Wzrost: 203 centymetry
Skóra: Oliwkowa
Rasa: Nazzar



//Konwencja mojej postaci będzie polegała na tym iż jej przeszłość będzie odtwarzana w czasie gry fabularnej- stawiam na swoją kreatywność, która objawia się raczej w krótkich odstępach czasowych i nie pozwala na napisanie czegoś dłuższego... Dlatego też wraz z jakąś ciekawszą opowieścią związaną z przeszłością od razu ją tutaj umieszczę.
PS: Tak wiem, że "ten na avatarze" to nie jest Nazzar. To Memit Nadill, ale bardzo podobny do Nazzarów. Jeśli pozwolicie będę z niego korzystał//

Ostatnio edytowany przez Zane (2009-06-18 00:03:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetorproxima.pun.pl www.quovadis.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.cinemacity.pun.pl