Forum garstki fanów Gwiezdnych Wojen

GRA FABULARNA W REALIACH GWIEZDNYCH WOJEN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2009-09-16 15:28:41

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

*Przygryzł wargę, poddając się swoim zbolałym nogom, szczególnie jednej, tej przestrzelonej, i upadł na tyłek. Zamrugał kilkakrotnie i przeczesał pazurami kasztanowe, szczeciniaste włosy. Na jego oszpeconej twarzy pełzało zaskoczenie, niedowierzanie ale i coś w rodzaju radości. Jednak to wszystko się mieszało tworząc dominujące poczucie bezradności* o... kurwa... *nie znajdował na to innych słow*

Offline

 

#32 2009-09-16 15:32:37

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

Eee... dobra... nie pojebało mi się i nie wypiłem czasem płynu chłodniczego? Przecież to... *urwał i jeszcze raz odtworzył wiadomość. No tak, teraz ten dziwak był drugim generałem i w dodatku nieco się "nie dogadali". A każde kolejne pytanie rodziło pięć kolejnych...* Hakon, czy Ty też widziałeś to co Ja? To coś to Seco? Gdzie on kurwa jest?! *teraz mieli piękny orzech do zgryzienia. Nie wiedzieli jak, gdzie i dlaczego...*

Offline

 

#33 2009-09-16 15:42:38

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

*Ścisnął łeb obiema dłońmi, patrząc tępo w podłogę miedzy swoimi butami* nie wiem, nie wiem, nie wiem, nie mam pojęcia, daj mi się napić! *rzekł szybko całkiem głośnym basem, co dla Hakona było z cała pewnością krzykiem, bo on nigdy tak głośno nie mówił. Przeważnie półszeptem. Ciągnął włosy do tyłu i zacisnął na nich pięści. Napiął sobie przez to skórę na twarzy, rozciągając bliznę i oko* o wielki Shrupacku... jesteśmy świadkami jakiegoś... chorego cudu... *Uspokoić się – powtarzał sobie. Uspokoić i myśleć logicznie. Zaraz Tangorn da coś do picia...* Musimy przyjąć, ze to on... skoro już przyjęliśmy ze to on, to logicznie jest przypuszczać, ze nas szuka... zobaczył ten statek... ale nas nie poznał... musi wiedzieć, gdzie lecimy... współrzędne z jakich nadawał sa blisko naszego celu... możesz jakoś wybadać, co to za statek?

Offline

 

#34 2009-09-16 15:55:30

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

Coś do picia? Dobry pomysł *wstał i zaczął przeszukiwać schowki, ale te świnie co ukradli mu statek większość zapasów mu wypili. W końcu wytrzasnął skądś jakiś stary bimber bez nalepki. Najpierw sam wypił nieco a potem Hakonowi podał butelkę.* Co to za statek? Niestety aż tak dobrych czujników nie mam, można ewentualnie spróbować się z nim połączyć, ale ten szajs odmawia posłuszeństwa... gdzieś mam części i możemy spróbować *mówił bardziej do siebie niż do kaleesha. W końcu wybiegł z kabiny i sądząc po odgłosach przesuwania metalu, to dotarł do ładowni. Po kilku minutach wrócił taszcząc ze sobą skrzyneczkę z narzędziami i materiałami zapasowymi* Byle elektronika nie siadła, bo wtedy... no cóż, lepiej by nie siadła...

Offline

 

#35 2009-09-16 16:03:45

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

Oby nie siadła elektronika... *powtórzył to niczym mantrę, głosem hipnotycznym,. Napił się z butelki raz... drugi... trzeci... co za szczęście, ze całe życie walczył przeciwko hukom... użeranie się i kombinowanie z własną rasa było wykańczające... Nagle sie okazuje, ze ten, który zginał na Utapau żyje, i czeka przy Mandalore... Prawie jak Grievous! Po Hakonie nagle przeszedł dreszcz, bo pomyślał sobie, ze to może naprawdę Grievous być... ale nie, przecież...a może... cholera – napił się znowu* oby nie siadła elektronika *powtórzył*

Offline

 

#36 2009-09-16 16:12:17

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

Oby.. oby.. *mruknął Tang i zabrał się do roboty, wymiana kabli, kilku spalonych podzespołów i takie tam elektroniczne badziewie. Nie znał się na tym za dobrze, ale umiał naprawić swój statek i sprawić, by cholerstwo działało... nie ważne jak, ważne, żeby działało. W końcu po kilkunastu minutach walki z kabelkami na jego twarzy zagościł triumfalny uśmiech* No, powinno działać... a jak nie, to kupię nowy holoprojektor... dobra, a teraz spróbujmy nawiązać łączność *tym razem zacząłbawić się konsolką, wpisując adres docelowy. Trochę mu to zajęło, bo i tym razem komputer odmawiał posłuszeństwa. ale w końcu się udało* No to teraz czekamy czy szanowny robocik odbierze...

Offline

 

#37 2009-09-16 16:14:44

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: Ucieczka

*Bardzo szybko nadszedł komunikat zwrotny: na współrzędnych nie znajduje się żaden aktywny odbiornik*

Offline

 

#38 2009-09-16 16:17:03

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

*Hakon podniósł się na nogi i mrużąc jedyne oko odszyfrował niewyraźny napis* są dwa wyjścia, albo wyłączyli nadajnik albo się przemieścili... *Oba wyjścia podobne do Secorshy, pomyślał. Chociaż niewykluczone, ze chce odebrać tylko nie wie jak, a geonosjanin jest w kiblu*

Offline

 

#39 2009-09-16 16:25:06

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

No to mamy problem... no nic, trzeba czekać na wyjście z nadprzestrzeni... a potem? Cóż, modlić się, by nam shebs nie odstrzelił, bo nie wiadomo jaką kupą złomu leci *wygłosił tą jakże optymistyczną wiadomość i siadł w fotelu, wgapiając się w tunel nadprzestrzenny, który rozpościerał się przed głównym iluminatorem* Pozostaje nam tylko czekać...

Offline

 

#40 2009-09-16 16:35:04

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

*westchnął. Kupa złomu... on sam jest teraz kupa złomu – pomyślał. A do tego, ma załogę. Ma sprzęt... a przynajmniej działające holo* Nie znam żadnej modlitwy o nieodstrzelenie shebsa *rzucił nieco nerwowo, powstrzymując się by nie pociągnąć kolejnego łyka. To szybka droga do popadnięcia w pijaństwo. Siedział wiec na podłodze, i zerkał kuso jednym okiem na Tangorna, szukając u niego jakichś emocji na twarzy* kim oni są? Imperialni?

Offline

 

#41 2009-09-16 17:00:17

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

Wyglądali mi bardziej na byłych Separatystów... To ci co przedtem stworzyli Grievous'a! *zwiesił głowę i tępo wpatrywał sie w przestrzeń* Ehh nic, zobaczę co tam u naszego towarzysza broni *wstał z fotela i skierował się ku drzwiom. Zatrzymał się jeszcze przy Hakonie i dodał* Prześpij się, to będzie długa droga *otworzył drzwi i zniknął na korytarzu*

Offline

 

#42 2009-09-16 20:03:55

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: Ucieczka

ale separatystów juz nie ma... *Rzekł odprowadzając Tangorna spojrzeniem. Kiedy właz sie zasunął jeszcze kilka chwil patrzyl tepu w jeden punkt, by w koncu zajac fotel, wczesniej zajmowany przez Secorshę, kaleesha który gdzies tam jest, i uwaza ich za złodzieji statku*

Offline

 

#43 2009-09-16 20:10:49

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: Ucieczka

*Tymczasem niczego nieświadomy klon wracał powili do swiadomosci. Obraz pojawiał się i znikał. Rozmywał i znowu... i chyba coś słyszał. Ogólnie nieźle się czuł, jak na dopiero co wyrwanego śmierci. Tylko zupełnie nie mógł zrozumieć, po co wyciagali mu bebechy...*

Offline

 

#44 2009-09-16 20:20:08

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ucieczka

*Tang wszedł do kajuty klona i od razu dostrzegł, że powoli wraca do świata żywych. Podszedł powoli do niego i tak stał nad nim w milczeniu. Żadnych łez czy wybuchów radości, jedynie lekki uśmiech spowodowany tym, że towarzysz broni powraca do zdrowia*

Offline

 

#45 2009-09-16 20:25:18

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: Ucieczka

*Teer tez za specjalnie wzruszony nie był. patrzył na tana trochę mętnie* co... *odezwał się w koncu, a właściwie stęknął* zagryzaliście wódkę moją wątróbką? *zaśmiał się, co wywołało spłycenie oddechu i świst. Ale i tak podniósł sie do siadu* cholera... pieprzone... Imperialne... suki...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxi-bit.pun.pl www.prawnicy.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.iots.pun.pl