Forum garstki fanów Gwiezdnych Wojen

GRA FABULARNA W REALIACH GWIEZDNYCH WOJEN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-09-19 19:55:00

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*A Seco, jak to Seco – kupił to od razu, nawet reszty nie wydając. Niemal podskoczył, podłoga, choć stabilna, zadrżała. Cyborg zarzucił ramieniem w geście ‘za mną” i ruszył ciężkim krokiem ku wyjścia, przez które wybiegł Hakon*

tymczasem....

*drzwi w jednej z kabin uchyliły sie siejąc mroczną szpara, rozszerzającą się w miarę jak durplast ustępował pod naciskiem zakrwawionej reki tajemniczego napastnika. Wyskoczył, i jak się nie zamachnie na kaleesha kolba karabinu... kim był? Trudno powiedzieć, jak się stoi tyłem i cieszy mordę sam do siebie... ale w lustrze, przed którym Hakon wychichalał flaki, mógł ujrzeć cos jakby zarys hełmu klona...*

Offline

 

#17 2009-09-19 19:58:21

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*O matko, uspokój się – krzyczał do siebie w myślach, stojąc pochylony, z dłonią na bieli umywalki. Kilka wdechów. Przy podniesieniu głowy odbicie w lustrze znalazło dla siebie miejsce w jedynym oku. Nie miał szans by się uchylić, nogi mu się rozjechały, wiec padł na podłogę, przyjmując ciężar na ramiona, a jednocześnie noga ciał w stronę nogi napastnika, ewentualnie drzwi kibla, jeśli jeszcze się zza nich nie wyłonił, celem rzucenia go na posadzkę. Tylko, do cholery, kto to? Czy to Imperialny, czy – o zgrozo – Teer!*

Offline

 

#18 2009-09-19 20:29:26

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

[dla Hakona]*cios przeciął powietrze sierpowatym ruchem, znacząc czarną smuga, zupełnie bezgłosnie, a  kopnięcie kaleesha posłało go na powrót do kabiny, z  jęknięciem kogoś, kto był ranny, a za wcześnie wstał. Łomot, brzękający pobity sedes... a to niedobrze jak się robi hałas w czyimś statku*

Offline

 

#19 2009-09-19 20:33:42

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*podrzucił tors w bardziej energicznej pompce i wstał na równe nogi, jednocześnie w pól piruecie okręcając się w kierunku kabiny. W dłoni nie wiadomo kiedy znalazł się blaster. I żałował trochę ze już nie jest do śmiechu. Wolną dłonią złapał za drzwi, odchylił je, stając przed napastnikiem za zasłoną wycelowanej miedzy oczy lufy,z której plunie wiązka energii w razie jakiegokolwiek niepożądanego ruchu. Palec kaleesha spoczywający na spuście jest szybki*

Offline

 

#20 2009-09-19 20:41:40

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*w kabinie, na pobitym sedesie siedział klon. W hełmie, ale bez zbroi, w przesiąkającym krwią w miejscu dziwnie znajomych zranień płaszczu. Podniósł ręce do góry, powoli* to ja! Teer! *szepnął, choć systemy w hełmie i tak zmieniły ten głos po swojemu.* nie poznałem Cie! *jego broń, najpewniej niedzałajaca, leżała na podłodze. Szpara w hełmie skierowana była ku twarzy kaleesha*

Offline

 

#21 2009-09-20 12:20:05

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*kilka szybkich spojrzeń wystarczyło by przekonać się ze to na prawdę „swój klon”, więc opuścił rękę, i schował blaster z powrotem za pas. Wyciągnął reke by pomóc Teerowi wstać z tego tronu, na którym siedział* powinieneś odpoczywać *rzucił cicho, tonem nieco oskarżycielskim* w twoim stanie jak zobaczysz to co ja... *przymknął jedyne oko, i znowu błysnął zębami w dziwnym, jakby trochę nieodrobionym uśmiechu. Paranoja*

Offline

 

#22 2009-09-24 17:28:07

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*Tang pokręcił głową i rzucił wrogie spojrzenie "radzie" po czym powolnym krokiem pomaszerował za Seco. Nie podobała mu się ta sytuacja, ale cóż, może uda mu się przemówić do rozumu tej kupie metalu. Aż Mando uśmiechnął się pod nosem, "kupa metalu" tym teraz był Secorsha... nie było to określenie obraźliwe, przynajmniej nie w jego mniemaniu. Wśród przyjaciół Tanga każdy miał jakąś dziwną ksywkę, trochę obraźliwą ale w sumie dało się to wytrzymać.* Gdzie idziemy? *zapytał już po wyjściu z "komnaty rady"*

Offline

 

#23 2009-09-24 17:38:23

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

Nooo... do kibla, poważnie pohrrozmawiać! *rzucił przez ramie Seco, czyli „kupa metalu”. Lepsza kupa metalu niż kupa złomu. Szedł energicznie, już się nie stylizując na Grievousa, ale mimo wszystko sposób poruszania miał odrobinę inny. Nagle zatrzymał się ni stad ni zowąt tak ze Tan mógł się skasować o jego durastalowe plecy* cii, w kiblu ktos jest! Ah, tak, to Hakon. Trzeba będzie go wypiehrrdolic na poważną rhozmowę...

Offline

 

#24 2009-09-24 17:47:36

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*No i przywalił w Seco, przez co o mało nie wylądował na posadzce. W normalnych warunkach to by się to nie stało, ale spróbuj zaatakować chodzącą ścianę metalu* Ostrzegałbyś... cholera, ale głową przywaliłem *mruknął nieco zdezorientowany Tangorn i zręcznie ominął Seco, wpatrując się w drzwi kibla* Jaką znowu rozmowę? Ehh... dobrał właź, nie mamy całego dnia

Offline

 

#25 2009-09-24 18:08:22

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*Seco zasmiał się opętańczo, jak zawsze kiedy... śmiał się opętańczo* nie piehrrodol, w kosmosie nie ma dni... i nocy tez nie *to powiedziawszy uruchomił drzwi by te się otworzyły, i Seco wkroczył do środka. Ujrzał tam Hakona, owszem. Ale nie był sam... drzwi kabiny były wyłamane, a na sedesie siedział... właśnie. Ten co siedział zerwał się nagle* o kurwa, Grievous! *wykrzyknął klon. Seco cofnął się odruchowo, znowu wpadając na mandalorianina* o kuhrrwa, Jango Fett!

Offline

 

#26 2009-09-24 18:12:04

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

O kurwa latający cyrk... zamknąć się obaj... *warknął Tang wkraczając do kibla i oceniając zaistniałą sytuację. Tego im jeszcze brakowało, by Teer zastrzelił Seco, myśląc że ten to Grievous. Przynajmniej Hakon się odnalazł* Teer, to nie jest Grievous tylko nasz zaginiony na Utapau przyjaciel, kaleesh Secorsha. Nie pytaj mnie czemu tak wygląda, sam nie wiem a ten tu mgliście odpowiada... Seco, to nie jest kurwa Jango Fett... a raczej nie do końca, bo to jest jego klon, jasne? Dobra, a teraz ładuj te swoje durastalowe dupsko do środka i nie wymądrzaj się, bo sytuacja nie jest za ciekawa dla nas...

Offline

 

#27 2009-09-24 18:27:34

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

O! *Seco zdębiał, co wyglądało w wykonaniu cyborga dosc osobliwie, ale wiadomo było o co chodzi* em... cześć, Klonie! Jestem genehrał Secorsha, a tu jest khrrążowniczek Konfedehrracji. Czuj się jak we własnych koszahrach... ale nie rhozjebywac mi kibli, zhrrozumiano?! *zamachnął się jak do ciosu, z reszta i Grievous był znany z takiego straszenia* co ja miałem... aha! Małe czahrry mahrry! *przez kibel przeszedł, zdjął lustro a tam – cały arsenał alkoholu różnych produkcji, jak Tangorn proponował* ja wphrrawdzie już nie mogę bo wiecie... no ale wy – częstujcie się, panowie!

Offline

 

#28 2009-09-24 18:28:58

Hakon

Gracz

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 282
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*Izviorsha przewalił jedynym okiem, i skrzyżowawszy przedramiona na piersi przeniósł ciężar ciała na zdrowa nogę, zerkając na wszystkich nieco przekornie. A gdzie „o kurwa, Hakon!” pomyślał sobie. Nawet zdobył się na całkiem wyraźny uśmiech w stronę Tanga. Dobrze powiedział: cyrk. Ale przynajmniej zabawny. Bo chyba tak w cyrku być powinno. Chyba*

Offline

 

#29 2009-09-24 18:36:23

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

Dobra Seco, bez pierdolenia... sprawdźmy czy można rozmawiać *mruknął bez entuzjazmu i zdjął swój plecak, po czym poszperał w jego zawartości. Po kilku chwilach wyciągnął jakieś małe, elektroniczne urządzenie i przeskanował pokój* Dobra, zero podsłuchów... a teraz do rzeczy. *Tang wyjrzał jeszcze na korytarz i zamknął drzwi. Przyjrzał się zebranym, klonowi gestem ręki dał rozkaz, by się uspokoił i rozluźnił, po czym przemówił* Seco, bez urazy ale takiego kurwa cyrku nie przeżyjemy. Krążowniczek konfederacji? Na mózg Ci padło? Ja, Hakon i klon o imieniu Teer zabieramy się stąd, czy Ci się to podoba czy nie. Z Tobą czy bez Ciebie. To nie miejsce dla nas, mamy własne cele i problemy. Lecisz z nami?

Offline

 

#30 2009-09-24 18:43:29

Secorsha

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 323
Punktów :   
Funkcja: Policja Imperialna (MG)

Re: "Krążowniczek" [Hakon. Seco, Tangorn]

*Secorsha widzac co Tangorn robi, demonstracyjnie klepnął się w metalowy czerep* tan, czyś ty w banthy spadł, kto by w shrraczu podsłuchy rhobił?! Przecież tu phrrywatnosc się istotom należy! U nas na Kalee to nie do pomyślenia, żeby w kiblu podsłuch był *tylko czy na Kalee były kible? Jak już powiedział, co wiedział, spuścił ramiona i wbił nieco zdezorientowany wzrok w mando i ze słowa na słowo robił coraz większe oczy. Chyba odebrało mu mowę.*

*Teer złapał się za głowę i na powrót na sedesie usiadł, bo bał się ze nogi zapomną po co je ma*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cinemacity.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.zetorproxima.pun.pl www.quovadis.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl