Forum garstki fanów Gwiezdnych Wojen

GRA FABULARNA W REALIACH GWIEZDNYCH WOJEN


#1 2009-06-09 21:15:52

Aigothir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 58
Punktów :   

Koncepcje postaci

Almuric, jako nasz MG, powinien potwierdzić, czy nasze koncepcję mają prawo bytu

Moja postać o jakże oryginalnym imieniu : Aigothir Aidan, jest Echanim ze Słonecznej Gwardii ( Sun Guard). Członek lub ubiegający się o członkostwo w grupie "Rąk Imperatora" - słowem, człowiek nowo budowanego Imperium. Romantyczny Sith-idealista, lecz nie psychopata i morderca, a raczej - wojownik filozof, który naiwnie wierzy, że Imperium wprowadzi sprawiedliwość i ład. Oj naiwny, naiwny. Wygląd - mniej więcej jak w avatarze, dokładny opis dojdzie jak już zacznę tworzyć przejrzystą postać. Z zamiłowania poeta, ale nie mówi o tym głośno.

Offline

 

#2 2009-06-09 22:23:22

Tangorn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 301
Punktów :   

Re: Koncepcje postaci

Moja postać ma również bardzo oryginalne imię - Tangorn Tal'gar, człowiek (najprawdopodobniej, chyba ze znajdę ciekawą rasę humanoidalną) jeden z ostatnich niedobitków Mandalorian, walczył jako najemnik w Wojnach Klonów (jeśli zdecydujemy się na grę pomiędzy 3 a 4 epizodem). Po wojnie nadal pracował jako najemnik, czasem jako Łowca Nagród. Obracając się w kręgu wszelkiego rodzaju szumowin zapomniał o honorze i jedynym wyznacznikiem jego życia stały się kredyty. Bezwzględny, cyniczny i staczający się na dno, bliski określenia dar'manda.

Wygląd i inne sprawy: myślę że tym razem zrobię sobie osobnika o ciemnej karnacji (murzyn ), nieco zapuszczonego i zaniedbanego, może z problemami alkoholowymi. Resztę podam w pełnym opisie postaci, jeśli dostanę akceptację

Offline

 

#3 2009-06-23 18:58:23

Bajatel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koncepcje postaci

No to moja postać ma również imię oryginalne (bo nie z generatora ) - Bajatel. Jest to człowieczek, o lekko skośnych oczkach, przypieczony w tanim solarium. Niegdyś nikt. Zwykły mieszczanin, który w kantynie znalazł ciekawe towarzystwo. Sprawy tak się potoczyły, że moja postać w wieku lat 30 wstąpiła w szeregi Czarnego Anioła (przestępcy z podziemi Coruscant). Organizacja zaczęła funkcjonować gdy Imperium przejęło miasto, i różne szumowiny zaczęły wychodzić na światło dzienne.
Dorabia jako łowca nagród (musiałem coś takiego dodać, bo bym się za bardzo nudził) - podobnie jak u Tangorna $$ gra pierwsze skrzypce - zaraz po dyrygencie czyli organizacji
Wszelakiego rodzaju sesję przyjmę
Przebiegły, chciwy morderca. Lekko przygłupi z czasem szalonymi lub jak kto woli - głupimi - pomysłami (jak był mały spadł z banthy).
Powyższego nie napisałem dla śmiechu, chociaż wiem, że co po niektórzy tak zareagują No co?

- "Umrzeć śmiercią najgorszą? Stoczyć się przez picie." <-- abstynent

Ostatnio edytowany przez Bajatel (2009-06-23 19:00:39)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.quovadis.pun.pl www.zetorproxima.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl